Kiracı Sorgulama Sistemi

KİRACI SORGULAMA SİSTEMİ

Kiracı sorgulama sistemi;  Bina– Daire– İşyeri, gibi taşınmazlarınızı Kiraya vermeden evvel müracaat eden bir Kiracının Sistemimizde kayıtlı ise daha önce nerede oturmuş- Kiralarını düzenli ödemiş mi  vb. gibi bilgileri öğrendikten sonra kiraya vermek daha güvenli olacağı üzere Kiracı sorgulama sisteminden istifade ederek sağlam ve güvenilir kiracılara kiraya verilmesi gibi hizmetlerimizi sunmaktan memnuniyet duyarız.

Ayrıca; Mülk Sahiplerimiz- sistemimize Kira bedellerini ödememiş kaçmış- Kira bedelleri takıntılarını- Mahkemelik/icralık- son durumunu sistemimize bilgi geçme durumunda – Borç takmış, Daireyi kötü kullanmış, kira ödemesi düzensiz – geçimsiz vb.  gibi, veya Kiracının düzenli ödediği – iyi olduğunu bildirme durumunda – diğer Mülk sahiblerininde dikkat etmeleri mağdur olmamaları, veya gönül rahatlıkla Kiraya verebilir olduğu konusunda bilgi edinmiş olacaklardır.

Bilgiler – Sitede bulunan Mailler info@hermessgyo.com   – yoenetim@hermess.co  üzerinden bilgilendirilip ve ya bilgi alına bilinmektedir.