Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kentleşme ve modern yaşamın etkisiyle, artan nüfusa bağlı olarak tek katlı konutların yerlerini apartman ve siteler almıştır. Bu süreç, apartman ve sitelerde pek çok kişinin ortak kullanımında olan alanların paylaşılması için belli kuralların belirlenmesini, bu kuralların herkes tarafından düzenli şekilde uygulanmasını, yani “yönetim ihtiyacını” beraberinde getirmiştir. 

HERMESS Gayrimenkul Yönetim – bu ihtiyaç doğrultusunda 2010 yılından bu tarafa DENİZLİ ve Çevresin ’de –Bina, Site, İşhanı, Apart ve Apartman Yöneticiliği sektöründe kalite politikası çağımızın değişen ve gelişen koşullarında müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını yasal şartları göz önünde bulundurarak karşılayacak nitelikte, zamanında, etkin ve sistemde sürekli iyileştirmeler yaparak, hizmet kalitesinden ödün vermeden, uygun fiyatlarla apartman yönetimi hizmeti sunmaktadır.

HERMESS Gayrimenkul Yönetim -Aidat-Kira Tahsili ve Takibi üzere tecrübemiz ve kalitemiz ile sizlere  Denizli ve Çevresinde Dışarıdan atamalı Profesyonel-Bina, Site, İşhanı, Apart ve Apartman yönetimi sektöründe de hizmet veriyoruz. Bu esnada görmüş olduğumuz genel eksiklikler içinde, Mülk Sahiplerinin Kiracılarına karşı yasal hakları ve Kiracıların da Mülk Sahiplerine karşı yasal Haklarını bilemedikleri – yerine getirememe gibi, sorumluluklarınızı üzerinizden alarak uzman ekibimiz, Mali ve Hukuk Danışmanlarımız ile birlikte sorunlarınızı en aza indirgeyerek size Huzur ve Rahatlık kazandırmayı amaçlıyoruz.

Firmamızın kalite politikası çağımızın değişen ve gelişen koşullarında müşteri beklentisini, ihtiyaçlarını ve yasal şartlarını göz önünde bulundurarak karşılayacak nitelikte, zamanında, etkin ve sistemle sürekli iyileştirmeler ile hizmet kalitesinden ödün vermeden, uygun fiyatlarla hizmeti sunmaktadır.

Mülk Sahipleri ve Kiracılar Yasal Haklarını Koruma ve Danışmanlık Hizmetleri olarak; Mülk Sahipleri ve Kiracılar arasında birçok sorunlara neden olan her iki tarafın yasal Haklarını bilememeleri- Sözleşmelerin tam yasal şekilde yapılamama nedeniyle ilişkileri zedeleme durumuna gelen problemleri çözmek huzurlu yaşam amaçlayan bir anlayışla yapılmaktadır.

Bu hizmetimiz Mülk Sahipleri ya da Kiracı arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak takip etmek ve huzurlu olunmasını sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Tüm müşterilerimize ihtiyaç duydukları üst düzey apartman yönetimi hizmetini, teknolojik alt yapı ve donanımımız, derin iş tecrübemiz, nitelikli ve Profesyonel kadromuz sayesinde sürekli gelişen bir kalite anlayışı ile sağlamak,
Planlı, Profesyonel yaklaşımla, bilgi ve deneyimi kullanarak, Apartman ve Site sakinleri için ayrıcalıklı yaşam sunmak; hizmet verilen projelerin değerini artırmak ve Sizlere en iyi hizmeti sunmak, bu hizmeti sunarken, şeffaflık, kalite, tutarlılık, etik ve takım ruhu inancıyla hareket etmek göverimiz.        

Amacımız- Maliklerimizin/-Bina- Daire-İşyeri Sahiplerimizin ve Kiracılarımızın, iyi ilişki ve  güvenli ortamlarda rahat etmelerini sağlamaktır…

Tüm Mülk Sahiplerimizin ve Kiracılarımızın ihtiyaç duyduklarında teknolojik alt yapı ve donanımımız, derin iş tecrübemiz, nitelikli ve profesyonel kadromuz Mali ve HUKUK Danışmanlarımız sayesinde sürekli gelişen bir kalite anlayışı sağlamaktayız.

VİZYONUMUZ

Profesyonel Bina, Site, İşhanı, Apart ve Apartman  yöneticiliği alanında Türkiye’nin en önemli aktörü olmak. Ortak alan yaşamında birçok sorunlara neden olan ve malikler arasında ilişkileri zedeleme durumuna gelen Apartman Yönetimi, Site Yönetimi ve İş Merkezi Yönetimi, tarafımızdan profesyonel bir anlayışla yapılmaktadır. Bu hizmetimiz Apartman, Site ya da İş merkezlerinin kiracı ya da malikleri arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak yönetilmesini kapsamaktadır.